ua / ru

Про нас

Головна

Кейтеринг в останні роки набуває все більшої популярності. Інтенсивність праці в умовах конкуренції стає сильнішою. А отже, все більшою стає і потреба у відпочинку. Саме тому в багатьох провідних компаніях велика увага надається відпочинку співробітників. Корпоративи, фуршети, банкети — все це здатне зняти напругу і стрес, а отже і допомогти добре відновитися після роботи.

На відміну від домашніх свят при кейтерінгу (наприклад, при проведенні весілля) всі турботи візьмуть на себе професіонали нашої компанії. Шеф-кухар задовольнить Ваших гостей вишуканими стравами, згідно кейтеринг меню. Декоратор допоможе створити відповідну атмосферу в бажаному стилі та з відповідною тематикою. Співробітники з обслуговуючого персоналу виконають всю необхідну роботу по сервіровці столу та прибиранню.

В асортименті послуг компанії BIG catering — флористика та декорування, організація зустрічей гостей, їх розселення та харчування. Зручним сервісом є оренда для свята всього необхідного посуду. 

У перелік послуг компанії входить організація та проведення таких заходів, як банкети, весілля, фуршети, корпоративи, кава-брейки, барбекю.

Кава-брейки стануть відмінним доповненням ділових зустрічей, презентацій і конференцій. Барбекю з виїздом на природу — це можливість чудово провести час. Такі заходи допомагають краще взнати співробітників і здружити їх в один колектив. Тієї ж мети можна досягти й при проведенні корпоративів, банкетів, фуршетів. При цьому є можливість вибрати найбільш зручну локацію та найбільш зручне приміщення.

BIG catering — компанія, яка провела на високому рівні безліч заходів у столиці. Кейтерінг Київ — це не лише популярний запит в мережі, але й послуга, що набирає все більшої популярності. Ця послуга може бути різною, від супроводу ділової зустрічі до яскравого сімейного свята. Але загальним в усіх випадках є створення для її учасників незабутньої атмосфери, гарного настрою та повноцінного відпочинку!