ua / ru

Послуги кейтерінгу для організації банкету

Банкет — це свято, присвячене якійсь події, й супроводжується частуванням його учасників. Привід може бути різний — весілля, корпоратив, день народження співробітників або членів сім'ї й т.ін. Банкет — гучне та масштабне свято. Для його успішного проведення важливе значення мають:

  • складання меню;
  • сервіровка та прикраса столу;
  • приготування страв згідно меню;
  • обслуговування учасників банкету;
  • декорування.

Центральним місцем будь-якого банкету є кухня. У різних людей різні кулінарні уподобання. Тому наша кейтеринг-компанія пропонує клієнтам різні варіанти меню. Найкращі страви — це страви, приготовані в залежності від уподобань гостей.

Важлива частина хорошого банкету — це професійне обслуговування. Його мета полягає в тому, щоб позбавити учасників організаційних клопотів. Таких як сервіровка столу, обслуговування гостей, прибирання й т.ін. Це дозволяє максимально розслабитися та отримувати задоволення від самого свята.

Декорування банкету

Незамінною частиною будь-якого успішного банкету є його декорування. Воно поєднує в собі прикрашання столу та декорацію приміщення. Або ж декорацію місця свята на природі, якщо захід проводиться на відкритому повітрі. За допомогою декорацій можна створювати оригінальну атмосферу, що надовго запам'ятається. Наприклад, в стилі якоїсь історичної епохи або в унікальному культурному оформленні. Компанія BIG catering має досвід організації та проведення тематичних заходів у стилі «Лондон», «Грузія», «Українське село» та ін. Це створює свою, неповторну атмосферу свята, що залишає у його учасників яскраві враження.

Замовити розрахунок