ua / ru

Барбекю — пікнік на свіжому повітрі

Барбекю — це відпочинок на природі, популярний у всьому світі, а також в Україні. Багато людей, які планують відпочити, наприклад, в околицях Києва, вивчають пошуковий запит Кейтеринг Київ, щоб зробити свій відпочинок максимально комфортним.

Барбекю проводять з різних приводів:

  • дні народження та ювілеї
  • весілля
  • корпоративи
  • концерти та фестивалі

Відповідно може бути різною чисельність відпочиваючих — від кількох людей до сотень гостей свята. Але в будь-якому випадку для успішного проведення відпочинку з барбекю важливі такі складові, як харчування, декорація, підбір меблів і посуду, кваліфікований обслуговуючий персонал.

Харчування — ключовий фактор успішного свята на природі. Від якості харчування багато в чому буде залежати і настрій, і самопочуття його учасників. Важливий момент приготування їжі — це покупка свіжих продуктів, особливо м'яса та м'ясопродуктів. Не менш важлива також їх доставка і правильне приготування, в тому числі і на природі (в основному м'ясо) способом барбекю.

Підбір меню залежить від кількості гостей. У компанії BIG catering його заздалегідь обговорюють з замовником, виходячи з його смаку. Також в нашій компанії є все необхідне обладнання для доставки продуктів в свіжому стані.

Склад меню може сильно варіювати в залежності від виду пікніка на природі та числа учасників. У разі масштабного корпоративу, концерту або фестивалю не обійтися без комплексного харчування, що включає перелік різних страв (від гарячих до десерту) та різних напоїв.

Посуд, обслуговування, декорація

Компанія BIG catering має всі необхідні меблі (столи, стільці), обладнання (мангал, гриль-барбекю, генератор) і посуд для проведення барбекю на природі.

Професійне обслуговування включає в себе весь комплекс робіт від сортування столу до прибирання території, яка має особливе значення після пікніка на природі. Декорування столу та місця свята додасть позитивних емоцій та посприяє гарному відпочинку.

При організації барбекю від нашої компанії можна бути впевненим в якості харчування та сервісу, на рівні з ресторанними. Але з таким чудовим бонусом, як відпочинок в красивому місці на природі!

Замовити розрахунок