ua / ru

Семінари, презентації, ділові зустрічі принесуть кращий результат, якщо робити невеликі перерви на каву-брейк. Кава тонізує та підвищує настрій. Спілкування за чашкою кави або чаю сприяє більш довірливим відносинам, прояснює розум.

Для проведення кава-паузи краще довіритися професіоналам і тому для її організації часто вивчають такі пошукові запити, як Кейтеринг Київ та інші, щоб зробити правильний вибір.

Звичайний час проведення кави-брейк — 20-30 хвилин. Його меню може в себе включати:

  • легкі закуски
  • міні-бутерброди, канапе
  • десерт, випічка
  • фрукти
  • якісні сорти кави та чаю
  • напої

Кількість продуктів розраховується відповідно до кількості гостей, щоб вгамувати голод, але не переїсти. Компанія BIG catering представляє широкий асортимент сортів кави і чаю, а також дуже смачну випічку від нашого шеф-кухаря.

Особливий момент при доставці продуктів — це їх збереження, смак і свіжість. У нашій компанії є для цього все необхідне обладнання, а також багаторічний досвід приготування і доставки тільки якісної та свіжої їжі

Є послуга прикраси приміщення та столів від досвідченого декоратора і флориста. Можлива повна сервіровка столу та оренда потрібного посуду — тарілок, приладів (ножі, виделки, ложки), асортимент скляного посуду, скатертини, серветки і т.ін.

Досвідчений персонал забезпечить комплексне та якісне обслуговування кава-паузи. Саме таке обслуговування важливе для формування гарного іміджу компанії та успішного проведення ділового заходу.

Замовити розрахунок