ua / ru

Корпоратив — запланований святковий захід для згуртування колективу

В останні роки життя багатьох фірм, компаній, підприємств складно уявити без корпоративу — свята (вечірки) для співробітників. Корпоративи можуть підвищувати мотивацію та лояльність співробітників, здружувати колектив і формувати команду, а також надавати відчуття значущості його учасникам. Приводом для їх проводення можуть бути свята, дні народження компанії, дні народження керівництва і т.д.

Існує багато варіантів проведення корпоративу:

  • у вигляді банкету
  • у вигляді фуршету
  • сімейний корпоратив
  • виїзний корпоратив

У формі банкету, як правило, проводиться велике та масштабне свято. Наприклад, таке як Новий рік. Фуршет більше підійде для тих свят, де акцент робиться на офіційній частині та активних розважальних заходах. При сімейному варіанті корпоративу співробітники приходять з парою, чоловіком (дружиною). Виїзний корпоратив або кейтеринг корпоратив дає найбільшу різноманітність у виборі місця його проведення.

Іноді його зручніше зробити в офісному приміщенні, іноді в ресторані або кафе, а іноді, особливо в теплу пору року, на природі. Відпочинок на природі — найбільш бюджетний варіант, але в ньому багато переваг. Це корисно для здоров'я, багато простору, можна влаштувати спортивні змагання, барбекю і т.ін.

Кухня, декор, обслуговування

Корпоратив — досить особливе свято і нерідко його організовують самі співробітники. Часто це цікаво та оригінально. Такі експерименти бувають вдалими в розважальній частині свята й, іноді, в декораціях. Але в приготуванні їжі краще відмовитися від експериментів і залишити цю важливу частину свята професіоналам.

У компанії BIG catering працюють саме такі фахівці. Ми розрахуємо меню, виходячи з кількості гостей, і подбаємо про те, щоб ваші співробітники були нагодовані вишуканими та смачними стравами. Спеціальне устаткування, що є у нас, дозволить перевезти їжу без втрат її смакових якостей і свіжості.

Колектив обслуговуючого персоналу позбавить ваших співробітників від клопоту і дозволить максимально розслабитись і відпочити. Досвідчений декоратор допоможе провести свято в оригінальному стилі та з бажаною тематикою!

Замовити розрахунок