ua / ru

Особливий декор та обладнання

Головна

Святкова атмосфера завдяки декору

Важливе значення для успішного проведення свята мають декорування та обладнання. Декорування допомагає створювати атмосферу свята, дарувати його учасникам яскраві емоції та гарний настрій. Декор від компанії BIG catering містить в собі:

  • прикраса столу
  • прикраса місця свята
  • тематичні заходи
  • флористика

Необхідний комплексний підхід в оздобленні свята, щоб його стиль був гармонійним і бездоганним. Найбільш складним є створення тематичного заходу. У нашій компанії є успішний досвід проведення свят в такий тематиці, як «Грузія», «Лондон», «Українське село» та ін.

Посуд і обладнання

Залежно від виду заходу потрібне те чи інше обладнання та посуд. Для проведення банкету необхідні скатертини, серветки, скляний посуд (стакани, келихи, чарки й т.ін.), тарілки, прилади (ножі, виделки, ложки). Весь цей перелік є в нашій компанії і надається в оренду на час свята. У разі проведення заходу на природі ми надаємо додаткове обладнання, таке як мангал і генератор, що дозволяє провести свято з максимальним комфортом.

Виїзне свято, кейтеринг, передбачає доставку продуктів до місця заходу. А для цього важливо, щоб продукти та їжа зберігали свою свіжість та якість. У цьому можна бути впевненим при розміщенні замовлення в компанії BIG catering. Адже наша компанія має сучасне обладнання для транспортування продуктів, що дозволяє доставляти їх свіжими та смачними!