ua / ru

Свіжі та якісні продукти

Головна

Важливість правильного харчування для здоров'я людини важко переоцінити. Правильне харчування, в свою чергу, неможливе без вживання свіжих і якісних продуктів. За статистикою 10-30% всіх продуктів купуються несвіжими. З різних причин. Несвіжими їх можуть доставляти виробники. Несвіжими вони можуть бути через тривале перебування в магазинах. Або несвіжими вони можуть ставати через порушення правил транспортування та зберігання.

Але результат всіх цих порушень один — негативний вплив на здоров'я людини. Як же домогтися того, щоб вживати в їжу тільки свіжі та якісні продукти? Для вирішення цього завдання можна вдатися до таких дій:

  • закупівля продуктів тільки у перевірених постачальників
  • правильне транспортування та зберігання продуктів
  • правильне приготування

Саме такими правилами вже багато років керується компанія BIG catering. У кейтеринг меню компанії входять тільки свіжі та якісні продукти. Завдяки багаторічному досвіду ми працюємо тільки з перевіреними постачальниками, що мають найкращу якість продукції.

Ми маємо спеціальне обладнання для транспортування та зберігання продуктів, а також приготовленої їжі. Ну й, нарешті, у нас відмінні шеф-кухарі, які знаються на приготуванні смачної та здорової їжі.

Дотримання цих принципів допомогло нашій компанії досягти переваги на ринку кейтеринг послуг. У сфері виїзного харчування свіжість і якість їжі має першочергове значення для успіху. Адже від цього залежить найголовніше — здоров'я людей та їх добре самопочуття!