ua / ru

Весілля — незабутня подія в житті подружжя

Весілля — дуже важлива подія в житті кожної людини, і багатьом хочеться зробити цей день особливим і незабутнім. Ймовірно, тому в останні роки все більшої популярності набувають виїзні весілля. Місце може бути найрізноманітнішим — яхта (або інше судно), дах хмарочоса, замок або якесь історичне місце. У теплу пору року користуються популярністю пляжі, бази відпочинку з водоймами, великі садиби, красиві парки і т.ін.

Компанія BIG catering має багаторічний досвід організації весіль в самих різних місцях, в залежності від побажань замовників. Запорукою успіху є дотримання декількох складових:

  • організація харчування
  • кваліфікований персонал і якісне обладнання
  • декорація свята

В організаціі харчування та кейтерінг меню дуже важливо, щоб при доставці їжі не губилися її свіжість та якість. 

Наша компанія має спеціальне обладнання, завдяки якому можливе перевезення їжі без втрат смаку та якості.

Важливе значення має досвід обслуговуючого персоналу та наявність необхідного обладнання. Компанія BIG catering надає в оренду все необхідне — скатертини, серветки, асортимент скляного посуду, тарілки, прилади (ножі, ложки, виделки) і т.ін.

Декорування та прикраса

Без декорацій і прикрас неможливо провести яскраве та незабутнє свято. Особливо таке важливе, як весілля. Хороший результат дає комплексна декорація — прикраса святкових столів, приміщення, весільної арки і т.ін. Велике значення має флористика — прикраса квітами. Для того, щоб весілля було бездоганним, варто довіритися професіоналам. Декоратор нашої компанії має багатий досвід декорації весіль різної тематики та в різному стилі.

Замовити розрахунок